Žít zdravěji znamená žít lépe.

O nás


  • Navrhujeme a vyrábíme přírodní, neupravené, certifikované výživové doplňky světové kvality pro všechny, kterým záleží na jejich zdraví.
  • Neděláme kompromisy mezi kvalitou a cenou. Naše produkty jsou vysoce funkční a za přijatelné ceny.
  • Nabízíme produkty i možnosti spolupráce.

Ing. Tomáš Zsigmond, MBA

- zakladatel společnosti Vianutra (2017)

Tato společnost je naplněním mých snů a vizí. Podařilo se mi v ní spojit to, co mě nejvíce  baví a na čem mi záleží. Podporuji lidi v dosahování jejich cílů a to hned ve dvou rovinách.

1. Podporou zdraví prostřednictvím doplňků výživy a vzdělávání.

2. Podporou v seberealizaci, pokud se člověk rozhodne pro spolupráci.

Mým životním cílem bylo odjakživa pomáhat. Lidem, ve kterých vidím odhodlání, dávám stejný prostor a důvěru, jaké se dostaly kdysi mně. Jsem rád nápomocný při dosahování jejich životních cílů.


Zdravý člověk

Pro dosahování velkých cílů je nesmírně důležité i udržet se dlouhodobě zdravotně fit. Protože dobře víme, že zdravý člověk je vitálnější, energičtější, optimističtější a v takovém nastavení snadněji dosahuje své sny a cíle. Podařilo se mi přinést způsob, jak to umožnit co největšímu počtu lidí.

Roky zkušeností a spolupráce se špičkovými odborníky v oboru zdravého životního stylu se mi podařilo přetavit do vysoce kvalitních jedinečných produktů, které jsou dostupné každému, komu záleží na jeho zdraví.


Osobní přístup

Velmi dbám na osobní přístup. Proto společnost Vianutra pro své partnery kromě odborného vzdělávání v oblasti zdraví a  podpory obchodu zastřešuje i poradenské služby. Lékařská poradna poskytuje odborné konzultace ohledně užívání produktů všem našim partnerům.

Společnost Vianutra je zde pro všechny, kteří se rozhodli žít zdravěji a lépe.


Co bylo klíčové

Tento můj životní úspěch jsem nedosáhl ze dne na den. Vedla k němu dlouhá cesta s množstvím různých výzev, které přicházejí neustále.

„Jako klíčové vnímám zadefinování  si životního cíle.

Definování si mého životního cíle bylo pro mě velmi důležité. Tento cíl se stal mým životním kompasem, který držím pevně v ruce a pomáhá mi kráčet životem.

S kompasem v ruce si vím užít každý den, každý krok, každou cestu. Protože každý den je kouskem našeho života a přináší s sebou novou příležitost.

Podstatné pro mě je posouvat se každým dnem vpřed za svým životním cílem.“


Jak to začalo

Sám jsem prošel obrovskou proměnou. Měl jsem "štěstí", že jsem se v životě už v mladém věku setkal se zkušenými lidmi, kteří se rozhodli podpořit moje nadání. Viděli ve mně více jako tehdy já sám a neváhali mi to říct. Dosud jsem jim za to nesmírně vděčný. Jejich projevená důvěra byla základem mé důvěry v sebe sama. Tehdy jsem se rozhodl věnovat se tomu a rozvíjet to, co mě baví.

Vždycky jsem rád poznával nové lidi, jejich příběhy a přemýšlel jsem, jak je podpořit. Začal jsem tvořit témata pro vzdělávání. Už jako mladý jsem se tak věnoval nejen vzdělávání sebe sama, ale předával jsem znalosti a zkušenosti i dalším lidem. To nastartovalo moji cestu k přednáškové činnosti a osobním konzultacím na mezinárodní úrovni. Věnuji se tomu dodnes a stále mě to naplňuje.

Podařilo se mi vypracovat pozičně na nejvyšší pozice. Vždy mě motivovalo posouvat dále nejen sebe, ale posouvat i jiné lidi. Podpořit je v tom, aby ukázali, co v nich je.


Proč právě oblast zdravého životního stylu?

Velký prostor, kde se dá hodně lidem pomoci jsem vnímal hlavně v oblasti výživy. Naše strava neobsahuje nutriční hodnoty, které by měla obsahovat. To je všeobecně známo. V dnešní době už vidíme, jak se čím dál více hovoří o jednotlivých složkách z přírodních zdrojů. 

Užívání výživových doplňků se stalo denní součástí nejen mého života. To všechno jsem vnímal už v roce 1994, kdy jsem se zdravé výživě začal věnovat intenzivněji. Uvažoval jsem nad tím, zda je možné v jedné dávce přípravku obsáhnout všechny složky, které tělo potřebuje. Cílem bylo jít až na úroveň, kdy i zdraví může chutnat.


Moderní doba vyžaduje moderní řešení

Pokud se spojí lidé, kteří se umí nadchnout pro společnou věc, dokážou přinést řešení na vysoké úrovni. Proto spolupracuji s lidmi z různých oblastí života (lékaři, farmaceuti, učitelé, biochemici), kterým není lhostejný zdravotní stav a povědomí celosvětové populace.

Naším společným cílem je jejich zlepšení, a to cestou výživy. Takto vznikl i název společnosti  ViaNutra = cesta výživy.

"Podařilo se nám dosáhnout jedinečné přírodní složení a nejvyšší kvalitu našich produktů. Svědčí o tom množství spokojených zákazníků.


Spolupráce s odborníky

Všechny produkty Vianutra vznikaly a vznikají ve spolupráci se zkušenými odborníky. Vždy se nejdříve vyselektují jednotlivé složky, které organismus potřebuje. Následně hledáme složky, které jsou vzájemně v synergii. To znamená, že navzájem podporují své účinky a tak z jejich kombinace získáme více než z jednotlivých složek zvlášť.

Využíváme výhodu tekutých přípravků, které umožňují spojovat množství jednotlivých složek do jednoho produktu. Navíc podporují pitný režim a zvyšují vstřebatelnost výživných látek. Přírodní zdroje byly samozřejmostí.

Aktuálně už máme produktovou řadu rozšířenou i o kapslovou  formu stejně přírodního původu. Vždy hledáme a budeme hledat nejlepší možnou výrobu, aby byli naši klienti maximálně spokojeni jak při užívání výrobků, tak i při dlouhodobé spolupráci.


Výsledky spolupráce

Výsledkem 29 leté spolupráce s vybranými odborníky jsou nejvyšší kvalita, funkčnost a bezpečnost produktů. Tyto parametry se staly alfou a omegou při sestavování všech receptur produktů Vianutra.

Podařilo se nám dosáhnout jedinečné složení a nejvyšší kvalitu našich produktů. Svědčí o tom množství spokojených zákazníků.


Heslem společnosti Vianutra je: "Žít zdravěji znamená žít lépe."

Naším cílem je, aby se toto poselství dostalo k co největšímu počtu lidí. Naše ambice jsou působit mezinárodně. Dostat naši kvalitu do celého světa. Přidejte se k nám a vydejme se spolu na správnou cestu.