Žít zdravěji znamená žít lépe.

Proč nakupovat u nás

Nákup výživových doplňků

V dnešní době slýcháme stále více osvědčených rad, jak si udržet dlouhodobě zdraví a svěžest, přesto jsou však statistiky o zdravotním stavu populace žalostné. Jedno je však jisté a odborníky potvrzeno: základem zdraví je správná výživa, skromnější na kalorie, ale zato bohatší na vitaminy, minerály a stopové prvky. Je však obtížné zajistit, aby náš organismus byl denně zásobený dostatkem těchto nutrientů bez doplňků stravy.

Proč nakupovat výživové doplňky u nás?

  • Používáme výhradně přírodní zdroje vitaminů a dalších účinných látek.
  • Nabízíme širokospektrální přípravky. Při výběru jednotlivých složek dbáme na selekci a synergii pro poskytnutí prémiové kvality, funkčnosti a bezpečnosti. Všechny složky jsou důkladně vybrány a kontrolovány. Výživové doplňky Vianutra neobsahují GMO, lepek, sóju, alergeny, arašídy, laktózu, slepičí vejce.
  • Specifické složení našich výrobků zaručuje jejich vysokou využitelnost v organismu.
  • Všechny naše produkty jsou navrženy na Slovensku ve světové kvalitě. Složení je navrhované týmem zkušených odborníků ze Slovenska, s dlouholetými zkušenostmi a praxí.
  • Neděláme kompromisy mezi kvalitou a cenou.
  • MMnožství spokojených zákazníků, kterým naše produkty zvýšily kvalitu života. I tito lidé jsou důkazem toho, že“ŽÍT ZDRAVĚJI ZNAMENÁ ŽÍT LÉPE”.

Udělejme tedy spolu první a základní krok k zachování zdraví a vitality - vydejme se za zdravím CESTOU SPRÁVNÉ VÝŽIVY spolu s výživovými doplňky firmy Vianutra. Jejich poselství je už v jejich názvu Vianutra = cesta výživy.