Žít zdravěji znamená žít lépe.

PROBIOTICS PREBIOTICS ENZYMES

800,00 Kč

Obsah balení 60 kapslí

Unikátní kombinace devíti nejvýznamnějších probiotických kmenů (Probiotic MIX Tyndal 100/50 miliard CFU v jedné kapsli), prebiotika inulinu, který zajišťuje životaschopnost probiotik a patentované směsi DigeZyme, která obsahuje 5, pro trávení nejdůležitějších enzymů.

Tento doplněk stravy účinně stimuluje vrozenou i získanou imunitu, doplňuje střevní mikrobiom, upravuje trávení a zlepšuje využití přijatých živin.

1 kapsle obsahuje:

Nutriční hodnotyv 1 kapsle
Inulín 340mg

DigeZyme ( Amyláza 24000DU/g, Proteáza 6000 PC/g, Celuláza 1100 CU/g, Laktáza 4000 U/g, Lipáza 1000 U/g)

75mg

Probiotic MIX Tyndal 100B (+ FOS a allergen free:  Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus reuteri, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Streptococcus thermophilus)

50mg

Výživové doplňky Vianutra neobsahují:

GMO, lepek, sóju, alergeny, arašídy, laktózu, slepičí vejce, umělá barvivá a příchutě.

Skladujte na suchém místě, při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.

Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Doporučené dávkování

2× 1 kapsle denně, v těhotenství 1 kapsle denně, po jídle, zapít vodou.

Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

PŘÍNOS UŽÍVÁNÍ PROBIOTICS PREBIOTICS & ENZYMES:

  • Zmírnění žaludeční kyselosti
  • Zlepšení trávení a vstřebávání živin
  • Podpora pravidelného vyprazdňování, prevence vzniku zácpy
  • Úprava hladin krevních tuků a cholesterolu
  • Posílení detoxikace organismu
  • Potlačení růstu patogenních mikroorganismů
  • Posílení imunity vrozené i získané
  • Prevence vzniku křečových žil a hemoroidů
  • Prevence tvorby polypů, divertikly a rakoviny tlustého střeva
  • Podpora udržení správné hmotnosti

Probiotics Prebiotics Enzymes pomohli vyřešit problémy se zácpou u manžela. Přečetla jsem si reference a zkusila manželovi nasadit na každé ráno. Manžel po týdnu nemá už žádné problémy. Všem doporučuji.

Jarmila

Řešila jsem velké zdravotní problémy s trávením a vyprazdňováním. Mám ověřený účinek jiných produktů Vianutra, proto jsem se rozhodla pro Probiotics Prebiotics Enzymes. Už v nemocnici jsem měla velké problémy s vyprazdňováním. I 3 týdny jsem nebyla na velké potřebě. Pro mě dosud nepoznaný problém. Nebudu zde popisovat jak jsme to museli řešit. Čekala jsem netrpělivě na tento úžasný komplex. Jakmile to bylo možné jsem si ho objednala a čekala jsem, co se bude dít. Třetího dne přišlo to, co se má dít každý den a pro mě to byl doslova zázrak. Všem vřele doporučuji.

Gabriela

Mám žaludeční problémy, tzv. Refluxu. Probiotics Prebiotics Enzymes mi poradila přítelkyně. Mám pocit, že problémy s refluxem se zmírnily. Doporučuji každému, kdo má podobné problémy.

Ludmila

Probiotics Prebiotics Enzymes pomohli vyriešiť problémy so zápchou u manžela. Prečítala som si referencie a skúsila manželovi nasadiť na každé ráno. Manžel po týždni nemá už žiadne problémy. Všetkým odporúčam.

Jarmila

Riešila som veľké zdravotné problémy s trávením a vyprázdňovaním. Mám overený účinok iných produktov Vianutra, preto som sa rozhodla pre Probiotics Prebiotics Enzymes. Už v nemocnici som mala veľké problémy s vyprázdňovaním. Aj 3 týždne som nebola na veľkej potrebe. Pre mňa dovtedy nepoznaný problém. Nebudem tu opisovať ako sme to museli riešiť. Čakala som netrpezlivo na tento úžasný komplex. Hneď ako to bolo možné som si ho objednala a čakala som, čo sa bude diať. Na tretí deň prišlo to, čo sa má diať každý deň a pre mňa to bol doslova zázrak. Všetkým vrelo odporúčam.

Gabriela

Mám žalúdočné problémy, tzv. REFLUX. Probiotics Prebiotics Enzymes mi poradila priateľka. Mám pocit, že problémy s refluxom sa zmiernili. Odporúčam každému, kto má podobné problémy

Ľudmila

V čem je „Probiotics Prebiotics & Enzymes“ od Vianutry odlišné od podobných produktů s probiotiky?

Probiotics & Enzymes Vianutra slouží na posilnění gastrointestinálního mikrobiomu, všestrannému ulehčení trávení a posílení imunity. Kromě probiotik produkt obsahuje i prebiotika. Ta fungují jako potrava pro probiotické kmeny bakterií, což je mimořádně důležité pro jejich další růst a aktivitu. Navíc tento výživový doplněk obsahuje i trávicí enzymy a to z něj dělá všestranného pomocníka pro usnadnění trávení.

Kolik druhů probiotik (bakterií) je v produktu?

Jsou to Lactococcus lactis, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus salivarius, Bifidobacterium lactis, Entherococcus faecium. V 1 kapsli je 500 milionů jednotek bakterií.

Jsou probiotika vhodná i při zácpě nebo průjmu?

Ano, jsou vhodná v obou případech. Při zmíněných potížích je potřeba užívat přípravek nejméně 2–3 týdny. Pokud problémy s trávením neustoupí, doporučujeme navštívit gastroenterologa, aby vyloučil případné závažné např. nádorové onemocnění trávicího traktu.

Mohu dát Probiotics Prebiotics & Enzymes Vianutra i dětem?

Přípravek je určen dospělým jedincům, případně adolescentům. S ohledem na přítomnost enzymů, které dětem není třeba doplňovat, můžete přípravek dětem podávat jen v případě, když trpí poruchami trávení. Ale až po konzultaci s pediatrem.

Beru antibiotika, mohu užívat současně i Probiotics Prebiotics & Enzymes Vianutra?

Ano, to je velmi vhodné. Probiotika je třeba užívat cca 2 hodiny po podání antibiotik. V péči o vaše trávení doporučujeme pokračovat ještě 2–3 týdny po ukončení léčby antibiotiky.

Mám žaludeční vředy, mohu užívat Probiotics Prebiotics & Enzymes?

Ano, je to vhodné hlavně proto, že tento přípravek reguluje i hyperaciditu, která je častá při vředovém onemocnění žaludku. Díky přítomnosti enzymů se celkově ulehčí trávení. Doplněk je vhodné zapít pohárem odstáté vody, abyste zbytečně nedráždili žaludeční sliznici.

Pomohou mi probiotika při hubnutí? Jak?

Užívání přípravku Probiotics&Enzymes zabraňuje zpětnému vstřebávání odpadních látek a stimuluje zpomalené trávením, což jsou problémy, kterými často trpí lidé s nadváhou. Při redukci hmotnosti je navíc důležité i pravidelné vyprazdňování. To vše vám produkt, díky svému složení, zajišťuje.

Je lepší brát probiotika před jídlem nebo po jídle?

Doporučujeme užívat krátce před jídlem nebo současně s ním. V případě, že vám jídlo „nesedlo“ a necítíte se komfortně, můžete si přípravek Probiotics & Enzymes dát i po jídle, protože pomáhá stimulovat trávicí procesy.