Žít zdravěji znamená žít lépe.

FLEX CARE

800,00 Kč

Objem balení 500 ml

FLEX CARE je komplex účinných látek pro všestrannou podporu pohybového systému. Vitamíny, posílené rostlinnou směsí, v synergii s patentovanou směsí na výživu kloubů, představují přípravek, který má širokospektrální stimulační účinek na celý organismus.

Posílení celé pohybové soustavy. Urychlení rekonvalescence poúrazových a pooperačních stavů. Významné látky: vitamín D3, měď, kyselina hyaluronová, kurkuma. Zmírnění chronických bolestí při onemocnění pohybového systému.

Složení (1 dávka/15 ml) obsahuje:

Nutriční hodnoty v 15ml RVH%
Vitamín C 250 mg 150%
Vitamín B12 5 mcg 200%
Vitamín D3 15 mcg 300%
Měď 300 mcg 30%
Kyselina hyaluronová 5 mg 30%
Rostlinná směs, z toho:
kurkuma1 mg
zelený čaj1 mg
2 mg **
Patentovaná směs na výživu kloubů, z toho:
kolagen5000 mg
MSM250 mg
glukosamin250 mg
chondroitin250 mg
L-karnitin250 mg
6000 mg **

RVH% - % referenční výživové hodnoty

** - RVH% není určené

Výživové doplňky Vianutra neobsahují:

GMO, lepek, sóju, alergeny, arašídy, laktózu, slepičí vejce, umělá barvivá a příchutě.

Skladujte na suchém místě, při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.

Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Před podáváním je třeba produkt protřepat.

Po otevření by měl být přípravek spotřebován do 2 měsíců.

Neobsahuje lepek, umělá barviva, příchutě, sóju, zbytky ořechů, arašídů, vajec, laktózu a jiné alergeny.

Výživové doplňky se nesmí užívat jako náhrada pestré stravy.


Doporučené dávkování

15 ml, 1× denně, do sklenice s vodou, po jídle. V případě potřeby lze užívat 2× denně.

Přípravek je určen pro dospělé jedince, v případě těhotných, resp. kojících žen konzultujte jeho užívání s lékařem.

PŘÍNOS UŽÍVÁNÍ FLEX CARE:

  • Snížení rizika vzniku degenerativních onemocnění pohybové soustavy
  • Zmírnění fyzické únavy
  • Lepší zvládání chronické bolesti
  • Rychlejší rekonvalescence poúrazových a pooperačních stavů
  • Vylepšení elasticity pokožky, vylepšení ostrosti zraku

Na Flex Care nedám dopustit! Vynikající na klouby, šlachy, úleva od bolesti, doporučuji každému ... Také Beauty Care - má vynikající účinky na moje vlasy, nehty a také pokožku.

Mária

Po cca měsíci užívání mi ustoupily každodenní bolesti kolen ráno.

Peťo

Jako většina bývalých aktivních sportovců, tak i já vzpomínám na své sportovní výkony i trošku s bolestí v kloubech a achylovky. Každý den mi mé achylovky připomenou, jak jsem zanedbával regeneraci po sportovním výkonu. V dnešní době hledáme rychlé řešení na naše zdravotní problémy. Co není dobře samozřejmě. Známý mi doporučil produkty společnosti Vianutra. Jedna z věcí, které mě na začátku oslovila je fakt,že jsou na 100% na přírodní bázi. Mají celkem pestrou škálu produktů. Já jsem sáhl po produktu flex care, kvůli mým kloubům. Pravidelně ho beru už dva měsíce a po každonedělním tenise už nevím co je to bolestivá achylovka. Jsem velmi mile překvapen jak rychlý a účinný nástup měl tento přípravek. A to neříkám, že jako sekundární efekt jsou moje nehty, které se po dlouhém čase dostávají do formy. Flex care mě po dvou měsících pravidelného používání přesvědčil, že ho budu užívat dlouhodobě a pravidelně.

Rasťo

Trápila mě artróza kolena. Flex Care mi pomohl od bolesti kolena a ramene, a to hned za 14 dní. Nemohla jsem uvěřit, že tak funguje. Jsem nabitá energií, bolest kolena i ramene zcela zmizela, zlepšil se mi zrak, díky kolagenu mám lepší pleť, vrásky mi mizí, hrudník se mi vypnul a je méně vrásčitý Flex Care doporučuji úplně všem, už jen jako prevenci, ale rozhodně vším, co trpí na bolesti kloubů, což jsou po operaci a chtějí, aby se jizvy dříve zahojily.

Oldřiška

Flex Care jsem na doporučení mé přítelkyně koupila manželovi, protože ho velmi bolely klouby a kosti po namáhavé práci na stavbě našeho domu. Manžel se již po dvou týdnech užívání cítil lépe, kolena ho přestaly bolet a i praskání v kloubech přestalo. Flex Care mu velmi pomohl. Doporučuji ho každému, kdo má problémy s pohybovým aparátem a lidem, kteří jsou vystaveni nadměrné fyzické zátěži.

Zuzana

Trápila ma artróza kolena. Flex Care mi pomohol od bolesti kolena a ramena, a to hneď za 14 dní. Nemohla som uveriť, že tak funguje. Som nabitá energiou, bolesť kolena i ramena úplne zmizla, zlepšil sa mi zrak, vďaka kolagénu mám lepšiu pleť, vrásky mi miznú, hrudník sa mi vypol a je menej vráskavý Flex Care odporúčam úplne všetkým, už len ako prevenciu, ale rozhodne všetkým, čo trpia na bolesti kĺbov, čo sú po operácii a chcú, aby sa jazvy skôr zahojili.

Oldřiška

Flex Care som na odporúčanie mojej priateľky kúpila manželovi, keďže ho veľmi boleli kĺby a kosti po namáhavej práci na stavbe nášho domu. Manžel sa už po dvoch týždňoch užívania cítil lepšie, kolená ho prestali bolieť a aj praskanie v kĺboch prestalo. Flex Care mu veľmi pomohol. Odporúčam ho každému, kto má problémy s pohybovým aparátom a ľuďom, ktorí sú vystavení nadmernej fyzickej záťaži

Zuzana

Po cca mesiaci užívania mi ustúpili každodenné bolesti kolien ráno.

Peťo

Ako vacsina byvalych aktivnych sportovcov, tak aj ja spomina na svoje sportove vykony aj trosku s bolestou v klboch a achylovkach. Kazdy den mi moje achylovky pripomenu ako som zanedbaval regeneraciu po sportovom vykone. V dnesnej dobe hladame rychle riesenia na nase zdravotne problemy. Co nie je dobre samozrejme. Znamy mi odporucil produkty spolocnosti vianutra. Jedna z veci, ktore ma na zaciatku oslovila, je ze su na 100% prirodnej baze. Maju celkom pestru skalu produktov. Ja som siahol po produkte flex care, kvoli mojim klbom. Pravidelne ho beriem uz dva mesiace a po kazdonedelnom tenise uz neviem co je to bolestiva achylovka. Som velmi milo prekvapeny aky rychly uciiny nastup mal tento pripravok. A to nehovorim, ze ako sekundarny efekt su moje nechty , ktore sa po dlhom case dostavaju do formy. Flex care ma po dvoch meiacoch pravidelneho pouzivania presvedcil, ze ho budem uzit dlhodobo a pravidelne.

Rasťo

Na Flex Care nedám dopustiť! Vynikajúci na kĺby, šľachy , úľava od bolesti, odporúčam každému... Taktiež Beauty Care - má vynikajúce účinky na moje vlasy, nechty a aj pokožku.

Mária

Je možné brát Flex Care preventivně, tedy jako pravidelnou péči o klouby a svaly?

Ano, to je velmi vhodné. Přípravek totiž stimuluje výživu a regeneraci chrupavky, jakož i všech součástí pohybového aparátu, včetně šlach, svalových úponů, i svalových buněk.

Aktivně sportuji, jak bych měl nejlépe užívat Flex Care?

Doporučujeme užívat 2× denně, vždy po jídle.

Trpím bolestmi kloubů způsobených artrózou (pokročilé stadium), je Flex Care vhodným řešením?

Ano, Flex Care je nápomocný i při léčbě pokročilé artrózy. Potlačuje zánět, bolest a podporuje výživu postižených tkání.

Jsem po operaci kyčelního kloubu, má ještě smysl začít (nebo pokračovat s užíváním) Flex Care?

Pokud byla nutná operace, je velmi pravděpodobné, že není postižen jen daný kloub, ale i jiné části pohybové soustavy. Proto má význam brát Flex Care i po operaci. Kromě toho vám přípravek pomůže při hojení ostatních tkání, které byly při operaci poškozeny.

Mám vyhřezlou ploténku, může mi Flex Care ulevit alespoň od bolesti?

Ačkoliv výživový doplněk nedokáže odstranit primární poruchu, pomůže při potlačení zánětu a tím i bolesti, která je spojena s tlakem vyhřezlé ploténky na okolní tkáně. Doporučujeme užívat 2-3× denně, vždy po jídle. Pokud užíváte i jiné léky, platí, že mezi lékem a doplňkem stravy má být cca 2 hodinový odstup.

Mám výron kotníku, jak mi Flex Care pomůže při rekonvalescenci?

Při výronu kotníku je potřeba dodat tělu dostatečné množství kolagenu, které obnoví porušené cévy a pružné tkáně, které jsou součástí kotníku. Flex Care obsahuje patentovanou směs pro výživu kloubů s 5000 mg kolagenu, proto jej vřele doporučujeme. Dávkujte 2-3× denně 15 ml, vždy po jídle.

Mám zlomenou nohu, pomůže mi Flex Care s rekonvalescencí?

Ano, Flex Care urychlí rekonvalescenci díky antioxidačním složkám a kolagenu, a rychleji obnoví pružnost měkkých částí v okolí zlomeniny. Je vhodné zajistit i dostatečný přísun ostatních vitamínů a zejména minerálních látek, proto nezapomeňte na For Woman nebo For Man.

Syn (13) aktivně sportuje, mohu mu k Happy Kids doplnit Flex Care?

S ohledem na věk a sportovní aktivitu doporučujeme postupně přejít z Happy Kids na 1 dávku For Man a k tomu 1 dávku Flex Care. Vhodné je užívat For Man ráno po snídani a Flex Care v průběhu dne.

Pomůže mi Flex Care při osteoporóze, případně k její prevenci?

Flex Care je vhodný jak při prevenci, tak i jako součást léčby osteoporózy, protože tento zdravotní problém je vždy spojen i s postižením kloubních struktur a měkkých částí pohybového aparátu. Je však vždy vhodná kombinace s For Woman/ For Man, aby byl zajištěn i přívod široké škály antioxidantů, zejména minerálů a stopových prvků.

Za jak dlouho při užívání Flex Care uvidím změny?

To je individuální. Jednak záleží na výchozím stavu vašeho organismu, ale také na závažnosti zdravotního stavu. Proto doporučujeme přípravek užívat 3 měsíce bez přerušení, abyste mohli zhodnotit přínos.