Žít zdravěji znamená žít lépe.

MORINGA RHODIOLA ASHWAGANDHA

TIP

650,00 Kč

Obsah balení 60 kapslí

MORINGA RHODIOLA ASHWAGANDHA je unikátní kombinace darů přírody: nejbohatšího zdroje živin (Moringa Oleifera), nejsilnějšího adaptogenu (Rhodiola Rosea) a stimulátoru nervového a endokrinního systému (Ashwagandha). Přípravek doplňuje do organismu důležité antioxidanty, čímž posiluje imunituAdaptogeny (RHODIOLA a AHWAGANDHA) pomáhají zvládnout stres a eliminovat jeho škodlivé účinky na organismus.

Působí proti únavě, úzkosti a depresi. Stimuluje nervový a endokrinní systém. Posiluje výživu, imunitu a vitalitu. Komplex vitamínů, minerálů v synergii s aminokyselinami potlačuje volné radikály.

1 kapsle obsahuje:

Nutriční hodnoty v 1 kapsle RVH%
MORINGA OLEIFERA (moringa olejodarná)
Obsah živin: minerální látky (obzvláště: vápník, hořčík, fosfor, železo, zinek), vitamíny (obzvláště C, B3, A), aminokyseliny (obzvláště esenciální aminokyseliny)
300 mg**
RHODIOLA ROSEA (rozchodnice růžová)
Obsah živin: flavonoidy, salidrosidy, rosavin, terpeny, třísloviny, organické kyseliny (obzvláště kyselinu citrónovou a jableční), minerály a stopové prvky.
150 mg**
ASHWAGHANDHA (vitánie opojná)
Obsah živin: rostlinné alkaloidy, flavonoidy, taniny, saponiny a steroidní laktony.
100 mg**

RVH% - % referenční výživové hodnoty

** - RVH% není určené

Výživové doplňky Vianutra neobsahují:

GMO, lepek, sóju, alergeny, arašídy, laktózu, slepičí vejce, umělá barvivá a příchutě.

Skladujte na suchém místě, při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.

Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Neobsahuje lepek, umělá barviva, příchutě, sóju, zbytky ořechů, arašídů, vajec, laktózu a jiné alergeny.

Výživové doplňky se nesmí užívat jako náhrada pestré stravy.


Doporučené dávkování

1-2 kapsle denně, po jídle.

Nevhodné pro děti a těhotné ženy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

Doplněk stravy je určen dospělým jedincům na podporu imunity a adaptace na stresové podněty.

PŘÍNOS UŽÍVANÍ MORINGA RHODIOLA ASHWAGANDHA:

  1. Posílí výživu a imunitu
  2. Zvýší duševní odolnost a vitalitu
  3. Normalizuje činnost neuro-endokrinního systému
  4. Pomáhá tělu adaptaci na stresy různého druhu
  5. Působí proti únavě, úzkosti a depresi
  6. Chrání tělo před toxickými látkami a pomáhá při detoxikaci
  7. Podporuje regenerační procesy
  8. Nastolí v těle rovnováhu a pocit harmonie
  9. Zvýší fyzickou i psychickou výkonnost
  10. Jako silný antioxidant, zpomaluje stárnutí a urychlí rekonvalescenci

Mým problémem byl tlak, celkově energie do života. Četla jsem na internetu, že tento produkt pomáhá ke snížení tlaku. Po užívání Moringa Rhodiola Ashwagandha a mi snížil tlak, ale jsem také zhubla. Asi to bude vliv 2 věcí, energie a radost. Doporučuji všem, kteří se chtějí cítit lépe.

Lucie

Produkt Moringa Rhodiola Ashwagandha mě zaujal protože mě trápila únava, slabost. Slyšela jsem o něm, že má pestré spektrum minerálů a vitamínů. Cítím se po něm lépe, mám více energie. Doporučuji ho všem lidem, kteří chtějí zkusit brát vitamíny a minerály z přírodního zdroje.

Ivana

Prevence a klidný spánek byly důvodem užívat Moringa rhodiolu Ashwagandha. Spím déle, kvalitně. Zvládám stres s nadhledem. Tento produkt doporučuji každému, pro jeho skvělý obsah živin a pomoc uchovat si dobrou náladu i v této nelehké době.

Radmila

Trápila mě únava. Dobré reference na Morianga Rhodiola Ashwagandha mě přesvědčili. Je to výborný produkt na celkovou psychickou odolnost. Doporučuji ho všem 😄.

Jana

Mojím problémom bol tlak, celkovo energia do života. som čítala na internete, že tento produkt pomáha na zníženie tlaku. Po užívaní Moringa Rhodiola Ashwagandha a mi znížil tlak, ale som aj schudla. Asi to bude vplyv 2 vecí, energia a radosť. Odporúčam všetkým, ktorí sa chcú cítiť lepšie.

Lucia

Produkt Moringa Rhodiola ashwagandha ma zaujal lebo ma trápila únava, slabosť. Počula som o ňom, že má pestré spektrum minerálov a vitamínov. Cítim sa po ňom lepšie, mám viac energie. Odporúčam ho všetkým ľuďom, ktorí chcú skúsiť brať vitamíny a minerály z prírodného zdroja.

Ivana

Prevencia a kľudný spánok boli dôvodom užívať Moringu Rhodiolu Ashwagandhu. Spím dlhšie, kvalitne. Zvládam stres s nadhľadom. Tento produkt odporúčam každému, pre jeho skvelý obsah živín a pomoc uchovať si dobrú náladu i v tejto neľahkej dobe.

Radmila

Trápila ma únava. Dobré referencie na Morianga Rhodiola Ashwagandha ma presvedčili. Je to výborný produkt na celkovú psychickú odolnosť. Odporúčam ho všetkým 😄.

Jana

Je výrobek vhodný pro ženy i muže všech věkových skupin?

Ano, tento výživový doplněk je určen pro všechny dospělé jedince, kromě těhotných žen.

Mohu Moringu-Rhodiolu-Ashwagandhu užívat i preventivně, jako doplněk k základním vitamínům?

Ano, užívat tento produkt i preventivně má opodstatnění, vzhledem k tomu, že kromě výživové složky (Moringa), jsou v přípravku významné adaptogeny (Rhodiola, Ashwaghandha), které pomáhají organismu adaptovat se na různé změny prostředí, zejména na stresové stimuly.

Mohu dávat Moringu-Rhodiolu-Ashwagandhu i dětem?

Ne, tento doplněk stravy není určen dětem.

Beru lékařem předepsané léky na psychiku, mohu začít užívat i Moringu-Rhodiolu-Ashwagandhu?

„Léky na psychiku“ je velmi široký pojem, je potřeba zdravotní problém jasněji specifikovat. Pro odpovědět proto kontaktujte naši lékařskou on-line poradnu.

Je možné Moringu-Rhodiolu-Ashwagandhu užívat i při ADHD a poruchách pozornosti?

S užíváním přípravku u této diagnózy nemáme zkušenosti. Syndrom ADHD je spojen s hyperaktivitou a tak by pravděpodobně takový přípravek nebyl vhodný.

Cítím se ve stresu a pod tlakem, jak mi může Moringa-Rhodiola-Ashwagandha pomoci?

Tento výživový doplněk díky adaptogenům normalizuje činnost neuro-endokrinního systému, zabraňuje nadměrné tvorbě stresových hormonů, nastoluje v organismu rovnováhu (homeostázu) a nemá vedlejší účinky, proto se dá užívat i dlouhodobě. Vzhledem k tomu, že obnovuje energii, je vhodné užívat ho během aktivní části dne, 1–2 tobolky denně.